E-posta:
Şifre    :
 
 
Aşağı Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır? : herbalife shake ile kilo vermek

Aşağı Kilo Kontrolü Nasıl Yapılır?

Kilonuzu kontrol etmek istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Bu makalede sizlere herbalife shake kullanarak kilo kontrolünü nasıl yapacağınızı anlatacağım. Makaleyi sonuna kadar okumanızın faydalı olacağı kanaatindeyim.

Bayanlar ortalama 1500-1800 kalori yakarlarken erkeler ise 1600-2500 arası kalori yakmaktadırlar. Bu değerlerin üstüne çıkıldığında vücut fazla kaloriyi daha sonra kullanmak üzere yağ olarak depolar. İhtiyaç fazlası alınan ve yakılamayan bu kaloriler vücut tarafından yağa dönüştürülerek, bayanlarda genelde basen ve can simidi dediğimiz bölgede, erkeklerde ise genelde göbek bölgesinde depolanır.

Yediğimiz Öğünler Ortalama Kaç Kalori?

Sabah klasik bir kahvaltısı (peynir, zeytin, reçel, sarelle, çay, ekmek, zeytin vs.) ortalama 1000-1200 kalori,
Öğlen ise bir kuru fasulye, pilav ve tatlı bile yeseniz 1500-2000 kalori,

Akşam sebzeli yemek pilav vs. 1500 kalori, aralarda yediğin çikolatalar, bisküviler, kuru yemiş, cola, çay, kahve hariç.

Şimdi bir günde aldığımız kalori miktarını toplayalım.
Sabah yemeği=1000 kalori
Öğlen yemeği=1500 kalori
Aksam yemeği=1500 kalori
Toplam=           4000 kalori (bir günde almamız gerekenden fazla kalori almışız.)

Eğer kilonuzu aşağıya çekmek isterseniz (aşağı kilo kontrolü) Herbalife formül-1 öğün yerine geçen herbalife shake karışımı ürünümüzü kullanabilirsiniz. Öğün yerine tercih edebileceğiniz herbalife shake sadece 216 kaloridir ve besin değeri açısından oldukça zengindir.

Sağlıklı bir şekilde beslenmenizi sağlayan herbalife shake; bir mangodan daha fazla A vitamini, bir muzdan daha fazla C vitamini, bir tavuk budundan daha fazla protein, yarım tabak brokoliden daha fazla lif, 170gr. Yoğurttan daha fazla kalsiyum, yarım tabak fasulyeden daha fazla demir içermektedir. Ayrıca kolesterol yok, yağ neredeyse hiç yok ve içerisinde 22 çeşit vitamin ve mineral olan harika bir beslenme ürünüdür.

Herbalife shake’i 2 öğün kullanıp 1 öğün normal yemek yemeyi tercih ederseniz bir günde almanız gereken kalori miktarını düşürmüş olursunuz ve bu şekilde fazla kilolarınızdan aç kalmadan, enerji düşüklüğü yaşamadan kurtulabilirsiniz.

Herbalife Shake kullanarak beslendiğinizde aldığınız kalori ne kadar?

Sabah kahvaltısı herbalife formul 1 besleyici shake karışmı 216 kalori.

Öğlen normal bir yemek ( tavuk, ızgara balık, baklagiller, sebze yemeği vs.) tercih ederseniz ortalama 1000-1500 kalori.

Akşam herbalife formül-1 besleyici shake karışımı 216 kalori.

Yani;
Sabah formül 1 shake (216 kalori)
Öğlen normal yemek (1000 kalori)
Akşam formül 1 shake (216 kalori)

Toplamda 1432 kalori ile günü tamamlamış olursunuz ve geri kalan kaloriyi de vücut daha önce depolamış olduğu yağlardan yakarak aşağı kilo kontrolü sağlamış olursunuz.

Gün içinde de bol su tüketimi yapmanız gerekiyor. Dünya Sağlık Örgütünün verilerine göre her 25 kiloya karşılık 1 litre su tüketimi yapmamız gerekiyor.

 

Detaylı bilgi ve sorunlarınız için

HERBALİFE BAĞIMSIZ ÜYESİ

HASAN KARABULUT

0535 524 04 02

 
Herbalife Ürünleri-Diyetsiz Kilo Kontrolü
© 2011. Tüm Hakları Saklıdır.
 
Bu site E-Ticarix e-ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır
 
Firma Rehberi