E-posta:
Şifre    :
 
 
Herbalife İle Kilonuzu Kontrol Etmek için Basit Adımlar :

Herbalife ile Kilonuzu Kontrol Etmek İçin Basit Adımlar

Bu yazımda sizlere kilo kontrolünde dikkate alınması gereken basit ama önemli adımlardan bahsetmek istiyorum.

1- Motivasyon

Bir işe başlarken motivasyon çok önemlidir. Motivasyon başarıyı etkileyen bir unsurdur. Kilo kontrolüne başlarken kendinize bir hedef belirleyin ve bu hedefinize ulaşmak için çapa sarf edin. Kendinize ödül olacak, yerine getirmek istediğiniz bir arzunuz mu var? Yepyeni bir elbise veya bir tatil.... Elde etmek istediklerinizi düşleyerek kendinizi motive etmeye çalışın. Bu şekilde motivasyonunuz artacaktır.

2- Destek

Çoğu zaman başlangıç zordur. Sonraki adımların nasıl olduğunu bilmiyorsanız. Profesyonel destek, ilgi ve danışmanlık başarıyı etkileyen unsurlardır. Size sunabileceğimiz imkânlarımız çok çeşitlidir;
  • Kişisel beslenme danışmanınız olacak, bu konuda bizden destek rica ediniz.
  • Arkadaşlarınızı ve tanıdığınız kişileri sizinle birlikte spor yapmaya teşvik ediniz.

3- Gerçekçi Hedefler

Hedeflerinizin gerçekçi olması önemlidir. Hedefleriniz nelerdir? Kilonuzu kontrol mü etmek istiyorsunuz? Yoksa daha fazla enerji depolamak mı? Spor yaparak fit bir vücuda mı sahip olmak istiyorsunuz?

4- İyi Beslenme

Eğer dengeli ve sağlıklı beslenirseniz hedefinize daha kolay ulaşırsınız. Doğru beslenme ile kas yapısı ve yağların yakılması daha iyi desteklenebilir.

5- Aktif Olmak

Her gün doğru gündür, daha fazla beklemeyin! Hemen başlayın. Sizi eğlendirebilecek bir şeyler, keşfedeceğiniz birçok spor aktivitesi mevcuttur. Fakat önce doktorunuza danışmayı unutmayınız.
  • Ata binmek
  • Bisiklet sürmek
  • Yüzmek
  • Dans etmek
  • Gezmek
  • Bahçe işi
  • Yürüyüş yapmak
  • Ev işi

6- Daha Aktif Olmak

Bir kaç hafta spor aktivitesi yaptıktan sonra, eğer formunuz daha iyiyse egzersiz proğramınızın yoğunluğunu artırarak devam edebilirsiniz. Farkı hemen hissedeceksiniz.

7- Mutlu Olmak

Enerjinizi her zaman yüksek tutmalısınız. Unutmayınız, beden üzerinde yapılan her çalışmanın psikolojik ve duygusal temelleri vardır. Bir hastalıkla savaşmada nasıl ki motivasyonunuzu yüksek tutmanız gerekir, kilo kontrolünde de öyledir. Mutlu insanlar kendi bünyeleri üzerinde daha çok kontrole sahiptirler.

8- Yeşil

Doğanın rengi... Vücudumuzda yeterince yeşil barındırıyor muyuz? Bir düşünelim, en son ne zaman kendinize yeşil otlardan ve salatalardan oluşan bir yemek ziyafeti çektiniz. Ne zaman doğadan gelen bereketi ve mucizeleri vücudunuza sundunuz? "Kişisel Beslenme Danışmanınıza" neye ihtiyacınız olduğunu sorun. Size doğadan çözümler sunacaktır.

9- Özgürlük

Bağımlılıklar hep yanımızda. Alkol, sigara, fast food, gazlı içecekler, çikolata.... Kendinizi kontrol etmeniz mümkün olsaydı gerçekten bunları tüketir miydiniz? Bünyenizi bütün bu bağımlılıklardan özgür bırakın. Bunun için disiplinli olmalısınız.

10- Disiplin

Stresli ve kaygılı olduğunuz dönemlerde kilonuzun durmaksızın değiştiğini fark ettiniz mi hiç? Sanki hayatınızdaki istikrar kilonuza da tam olarak yansıyor. Lütfen bu gidişe bir dur deyin. Yediklerinizden düşündüklerinize her şey bu disiplinin bir parçası olmalıdır.

11- İnanmak ve Hayal Etmek

Kendinizi olmak istediğiniz gibi hayal edin. Bunu kolaylaştırmak için kendinize bir poster hazırlayın. Posteri beğendiğiniz güzel vücutlu kişilerin resimleri ile ve sürdürmek istediğiniz hayatın objelerinin resimleri ile süsleyin. Bir de üzerine sloganınızı ekleyin. Bu posteri evinizin bir duvarına asın. Posteri her gördüğünüzde gözlerinizi kapatarak ideal formunuzdaki sizi düşünün. İnanın o hemen yakınınızda.

Kilonuzu kontrol etmek sizin elinizde, tüm bu yolculuğu kaygısız ve stressiz yapın. Biz sizin için adımları bir araya getirdik, ancak aslı adım kendinizi sevmeniz ve desteklemeniz ile atılacaktır bunu asla unutmayın.

Kilo kontrolü Beslenme Danışmanınızın yardımıyla bu süreç eğlenceli bir yolculuğa dönüşecektir.Etiketler: herbalife, kilo kontrol


 
Herbalife Ürünleri-Diyetsiz Kilo Kontrolü
© 2011. Tüm Hakları Saklıdır.
 
Bu site E-Ticarix e-ticaret yazılımı ile hazırlanmıştır
 
Firma Rehberi